preskoči na sadržaj
Djelatnici

 

                       Ravnateljica Jadranka Salopek
 
                       Administrativno osoblje
                             tajnik škole: Marija Ivok Bakšić
                             računovodstvo: Mihajlo Timko & Mirjana Dankić
 
                       Pedagoška služba
                             defektolog: Sanja Čulina
                             logoped: Matilda Poljak-Šušak
                             pedagog: Tisaj Anita
 
                       Knjižnica
                             Ivanka Brađašević
 
                       Razredna nastava
1.A                   Martina Mikulaš & Ana Marija Tonković
1.B                   Vesna Kujundžić & Mihaela Colarić
1.C                   Jadranka Šimunov & Silvije Truban
1.D                   Dajana LončarevićNika Maslać
1.E                   Ramona Marija GomuzakKaterina Lalić
1.F                   Ines Radušić
2.A                   Đurđica Cencelj & Vlatka Cigić
2.B                   Marijana Rubilović Dunja Srzentić
2.C                   Janja Kunić & Josipa Folnović
2.D                   Branka Popović & Mateja Pernar
2.E                   Gordana Dimić 
3.A                   Sanja Petek
3.B                   Sanja Tkalac Zubak
3.C                   Nada Tomić
3.D                   Snježana Ivanović
3.E                   Spomenka Kletečki
3.F                   Ljiljana Kahlina 
4.A                   Dubravka Gudek 
4.B                   Jovanka Lovrić   
4.C                   Marina Milković
4.D                   Andrijana Valjak 
4.E                   Ankica Pezer 
 
Predmetna nastava
       Hrvatski jezik    Kemija
       Vesna Čondić     Đurđica Lukić Strukan
       Sara Futač 6.E    Fizika
       Marcela Kučeković 8.D    Saša Koren
       Zdenko Lovrić    Povijest
       Marina Šarušić 7.A    Marija Kovačić  
       Likovna kultura    Irena Završki 7.D
       Goran Vilić     Geografija
       Glazbena kultura    Matija Pintarić 6.B
       Sanja Hrelec      Ivana Varga 5.A
       Mato Matošević  5.E    Tehnička kultura
       Engleski jezik    Zdravko Mihaljević
       Nikol Butina 6.A    Tjelesna kultura
       Jelena Cvrlje 5.D    Stojanka Licul  6.C
       Maja Dolenec  7.C    Branko Šoša 
       Biserka Ramuščak    Zdravko Zukolo
      Milana Sekulić    Vjeronauk
       Njemački jezik    Dolores Brkljačić
       Snježana Cvijanović    Marko Brkljačić 8.C
       Snježana Pavleković    Suzana Čižmek-Barlović
       Ivana Pavić 5.B    Ljiljana Mikelić  
       Matematika    Informatika
       Željko Bošnjak 6.D    Mladen Ćurić 
       Ivana Derniković 5.C    Ivan Fajdetić
       Mara Jakovljević 8.A  
       Natalija Križanac Momčilović 7.B  
       Priroda-Biologija    
       Vedran Balta    
       Vesnica Bošnjak 8.B    
 
 
 
 



info - nastava

13. tjedan  (2.12.2019. do 6.12.2019.)

TURNUS A

4. 6. 8.  RAZREDI UJUTRO

 3. 5. 7.  RAZREDI POPODNE

   1.F, 2.E, 3.A, 3.F I 4.E              11.30 - 14.45        

 

 


HONI

3.KOLO 14.12.2019.


Kovačić MINIS


Volonteri u medijima

Emisiju Radio Sljemena u kojoj su gostovali naši volonteri možete poslušati na sljedećoj poveznici.


 

OŠ ANTE KOVAČIĆA

KOTARNICA 17

10090 ZAGREB

skola@os-akovacica-zg.skole.hr  


Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 1. 2018.

Ukupno: 219468
Ovaj tjedan: 3282
Danas: 241

Korisni linkovi
e-Dnevnik

Razno

Škola





preskoči na navigaciju