Put na Madeiru

Autor: Mladen Ćurić, Ivana Pavić, 12. 10. 2021.

U periodu od 4. do 8. listopada ove godine, održala se naša druga mobilnost u sklopu međunarodnog projekta "Let me tell you a story".

Ova mobilnost bila je namijenjena edukaciji i usavršavanju učitelja naše škole, pa su na put krenuli učitelj informatike Mladen Ćurić, učiteljica razredne nastave Nika Maslać, učiteljica Njemačkog jezika Ivana Pavić te ravnateljica škole, Jadranka Salopek.

Sa ostalim članovima našeg projekta, na Madeiri smo sudjelovali na seminarima I edukacijama te dobili mogućnost praktično primijeniti novo znanje, upoznati njihov školski sustav i organizaciju nastave.

Našu školu smo učenicima I ostalim partnerima projekta predstavili putem kratkog filma.

Uz sve obaveze koje smo imali, uspjeli smo upoznati Madeiru, tradiciju i kulturu tog mjesta te stvoriti nezaboravne uspomene.