Berlinska bajka

Autor: Mladen Ćurić, Sara Futač, 16. 12. 2021.

Treća mobilnost u sklopu međunarodnoga projekta Erasmus+ Let me tell you a story održala se od 6. 12. do 10. 12. u njemačkom glavnom gradu Berlinu.

Učiteljica Njemačkoga jezika Ivana Pavić, učiteljica Matematike Natalija Križanac Momčilović i učiteljica Hrvatskoga jezika Sara Futač sudjelovale su na brojnim edukacijama i radionicama u školi Erika Mann Grundschule.

Na jednoj od radionica predstavljen je i film naše škole o Šumi Striborovoj književnice Ivane Brlić-Mažuranić.

Učiteljice su upoznale njemački školski sustav te sudjelovale na brojnim praktičnim radionicama na kojima su aktivno sudjelovale. Stečeno će znanje zasigurno primijeniti u nastavi.

Slobodno su vrijeme učiteljice iskoristile za razgled berlinskih znamenitosti.

Ovo je putovanje bilo jedno nezaboravno iskustvo i uspomena za cijeli život.