preskoči na sadržaj
 

 

  

PROGRAM- „Vikendom u sportske dvorane“ (5 i 7 razredi dopodne) Šk. godina 2017./2018.  

   

 

Sati

 

Poned.

 

Sati

 

Srijeda

 

Sati

 

Četvrtak

 

Sati

 

Petak

 

Sati

 

Subota

14,50

15,35

El. sp. škola i Atletika (m+ž) 

(1. raz.)

 

 

14,50

15,35

Nogomet

(1. raz.)

 

 

 8,30-

9,15

Gimnastika

(1-4 raz.)

15,40

16,25

El. sp. škola i Atletika (m+ž) 

(2. raz.)

 

 

15,40

16,25 

Nogomet 

(2. raz.)

 

 

  9,15

10,00

Odbojka (ž)

(1-4 raz.)

 

 

 

 

 

 

 

 

17,30

18,15

El. sp. škola i Atletika 

(3-4 raz.)

10,00-

10,45

Rukomet  (m+ž)

 (1-4 raz.)

Sati

 

Utorak

 

 

 

 

 

 

 

18,15

19,00

Badminton i stolni tenis

(1-4 raz.)

10,45

11,30

Košarka  (m+ž) 

(1-4 raz.)

19,00

19,45

Odbojka (ž)

(5-6 raz.)

19,00

19,45

Stolni tenis

(5-6 raz.)

19,00

19,45

Rukomet (m+ž)

(1-4 raz.)

19,00

19,45

Badminton i stolni tenis 

(5-8 raz.)

11,30

12,15

Nogomet (m)

(1. i 2. raz.)

19,45

20,30

Odbojka (ž)

(7-8 raz.)

19,45

20,30

Stolni tenis

(7-8 raz.)

19,45

20,30

Košarka

(1-4 raz.)

19,45

20,30

Nogomet (m) 

(5 i 6 raz.)

12,15

13,00

Nogomet (m)

(3. i 4. raz.)

20,30

21,15

Nogomet (m)

(7. raz.)

20,30

21,15

Nogomet (m)

(8. raz.)

20,30

21,15

Gimnastika (ž)

(5-8 raz.)

20,30

2115

Košarka

(5-8 raz.)

 

  

 

PROGRAM- „Vikendom u sportske dvorane“ (5 i 7 razredi popodne) Šk. godina 2017./2018.   

 

 

Sati

 

Utorak

 

Sati

 

Srijeda

 

Sati

 

Četvrtak

 

Sati

 

Petak

 

Sati

 

Subota

 

 

11,30

12,15

El. sp. škola i Atletika 

(3-4 raz.)

13,10

13,55

El. sp. škola i Atletika(m+ž)

(1. raz.)

 

 

 8,30

9,15

Gimnastika

(1-4 raz.)

 

 

12,20

13,05

Nogomet (m)

(1. raz.)

14,00

14,45

El. sp. škola i Atletika(m+ž)

(2. raz.)

 

 

 

 

  9,15

10,00

Odbojka (ž)

(1-4 raz.)

 

 

13,10

13,55

Nogomet (m)

(2. raz.)

 

 

 

 

 

10,00

10,45

Rukomet (m+ž)

(1-4 raz.)

 

 

 

 

 

 

 

18,15

19,00

Badminton i stolni tenis

(1-4 raz.)

10,45

11,30

Košarka  (m+ž)

(5-8 raz.)

19,00

19,45

Odbojka (ž)

(5-6 raz.)

19,00

19,45

Stolni tenis

(5-6 raz.)

19,00

19,45

Rukomet (m+ž)

(1-4 raz.)

19,00

19,45

Badminton i stolni tenis 

(5-8 raz.)

11,30

12,15

Nogomet (m)

(1. i 2. raz.)

19,45

20,30

Odbojka (ž)

(7-8 raz.)

19,45

20,30

Stolni tenis

(7-8 raz.)

19,45

20,30

Košarka  (m+ž)

(1-4 raz.)

19,45

20,30

Nogomet (m)

(5 i 6 raz.)

12,15

13,00

Nogomet (m)

(3. i -4. raz.)

20,30

21,15

Nogomet (m)

(7. raz.)

20,30

21,15

Nogomet (m)

(8. raz.)

20,30

21,15

Gimnastika (ž)

(5-8 raz.)

20,30

21,15

Košarka (m)

(5-8 raz.)

 

  

 

 

 

 

              

 

 

info - nastava

10. tjedan  (12.11. do 16.11.)

RASPORED A

ČETVRTI, ŠESTI I OSMI RAZREDI UJUTRO

 TREĆI, 2.E, PETI I SEDMI RAZREDI POPODNE

1.E, 2.F I 3.E MEĐUSMJENA

 


HONI

1. kolo subota 17.11.2018.


Kovačić MINIS


Volonteri u medijima

Emisiju Radio Sljemena u kojoj su gostovali naši volonteri možete poslušati na sljedećoj poveznici.


 

OŠ ANTE KOVAČIĆA

KOTARNICA 17

10090 ZAGREB

skola@os-akovacica-zg.skole.hr  


Kalendar
« Studeni 2018 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
Prikazani događaji


Brojač posjeta
Ispis statistike od 1. 1. 2018.

Ukupno: 94109
Ovaj tjedan: 1215
Danas: 4

Korisni linkovi
e-Dnevnik

Razno

Škola





preskoči na navigaciju