Pismo roditeljima

Autor: Administrator , 1. 12. 2008.

Zagreb, 01. 12. 2008. godine

Poštovani roditelji,

U očekivanju  Božića i božićnih radosti Osnovna škola Ante Kovačića osmislila je Projektni nastavni dan i Božićni sajam na kojem želimo vaše aktivno sudjelovanje.

OSNOVANA ŠKOLA

ANTE KOVAČIĆA

10000 ZAGREB, Kotarnica bb

tel/fax: 3896 995, 3897 567

e-mail: os.a.kovacica@zg.t-com.hr

Zagreb, 01. 12. 2008. godine

Poštovani roditelji,

Projektni nastavni dan, Božićni sajam i humanitarne aktivnosti održat će se u petak, 12. prosinca 2008. godine.

Pozvani ste zajedno sa svojom djecom, bakama, djedovima i svojim susjedima da aktivno sudjelujete na Projektnom nastavnom danu od 9,00 do 13,00 sati u kreativnim radionicama, pripremama za Božićni sajam i na Sajmu koji će se održati u 16,00 sati u prostoru škole.

Cilj Projekta je zajedničko odgojno - obrazovno djelovanje obitelji i škole kreativnim aktivnostima, humanitarnim akcijama te ugodno blagdansko  božićno raspoloženje.

Sredstvima prikupljenim na Božićnom sajmu i donacijama pomoći ćemo učenicima slabijeg imovnog stanja, razveseliti ih  za dolazeće blagdane, omogućiti im terensku nastavu, izlete, liječenja bolesnih učenika, sudjelovanje u projektu Škole za Afriku i u  Akciji za djecu u Darfuru.

Organizacija sajma je iznimno složena i zahtjevna, u koju je važno uključiti sve učenike, učitelje i roditelje. Razmislite kako upravo Vi možete pridonijeti uspjehu Sajma!

Možda možete pronaći sponzora. To može biti Vaša firma,  Vašeg susjeda, rođaka ili prijatelja. Mogu se uplatiti financijska sredstva, donirati stvari koje firma proizvodi ili njima trguje.

Suhi kolači koje ste ispekli isti dan dobro će doći da se svi osladimo i da ih ponudimo na prodaju. Određena novčana sredstva mogu se uplatiti na žiro račun Škole broj: 2340009 -1110022545, s naznakom „za Božićni sajam“.

Možete na  Božićni sajam donijeti stvari koje su nove, a Vama ne trebaju: ukrasne predmete, slike, Božićne poklone iz Vaše kreativne radionice koje ste izradili zajedno sa svojom djecom.

Svi će sponzori dobiti službene zahvale, a roditelji, učitelji i  razredi koji se ističu  priznanja  za nesebičnost u humanitarnom radu.

Roditelji koji su nas posjetili na Danima kruha znaju da se neće razočarati.

Dođite, dobro je činiti dobro, radujte se sa svojom djecom, budite dio naše školske obitelji!

Hvala unaprijed na pomoći, uz srdačan pozdrav!

Vijeće učenika i ¸                                                                     Ravnatelj škole:
Vijeće roditelja Osnovne škole Ante Kovačića                             Jozo Hrga

29. travnja do

3. svibnja 2024.