MI SMO PRVACI!!!

Autor: Vesna Čondić, 17. 5. 2013.

Učenici naše škole i ove su školske godine sudjelovali na državnom Natjecanju u poznavanju hrvatskoga jezika koje je održano od 6. do 8. svibnja 2013. god. u Zadru. Pod vodstvom mentorice Vesne Čondić u kategoriji sedmih razreda naši su učenici postigli izvrsne rezultate:

LOVRO RABUZIN (7.d)  osvojio je prvo mjesto te je proglašen državnim prvakom

LUKA DUSPER (7.a) plasirao se na izvrsno šesto mjesto.

ČESTITAMO!

U organizaciji Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta i Agencije za odgoj i obrazovanje u Zadru je od 6. do 8. svibnja 2013. god. održana najviša, državna razina Natjecanja u poznavanju hrvatskoga jezika na koje su pozvani i naši učenici: Lovro Rabuzin (7.d) i Luka Dusper (7.a) u kategoriji sedmih razreda.
Poziv na državnu razinu slijed je izvrsnih rezultata koje su učenici naše škole postizali na školskom i županijskom natjecanju pod vodstvom mentorica Vesne Čondić i Marine Šarušić. Čak devetero učenika predstavljalo je našu školu na županijskom natjecanju koje je održano u OŠ A.G. Matoša 5. ožujka 2013. godine u kategoriji sedmih i osmih razreda:
Luka Dusper (7.a), Lovro Rabuzin (7.d), Ana Banek (7.b), Barbara Tomić (7.c), Antea Ribarić (7.b), Josip Ištuk (7.a), Katarina Paulić (7.a), Karla Munivrana (7.d), Antonio Filipović (8.c). Svojim su rezultatima i plasmanom dokazali svoju kvalitetu rada i znanja, motiviranost i dragocjenu ljubav prema materinskom jeziku.
Osvojivši prvo, odnosno četvrto mjesto u Gradu Zagrebu, Luka Dusper i Lovro Rabuzin stekli su pravo sudjelovanja na državnoj razini na koje su pozvani najbolji učenici iz cijele države – njih dvadeset petero. Nakon provedene pismene provjere poznavanja hrvatskoga jezika i objave rezultata, uspjeh naših učenika bio je izvrstan: Lovro Rabuzin proglašen je prvakom, a Luka Dusper zauzeo je šesto mjesto.
Iznimno smo ponosni na njihov uspjeh jer su i ove godine nastavili kontinuitet sudjelovanja naše škole na državnim Natjecanjima iz hrvatskoga jezika.
Stoga vam, Lovro i Luka, od srca čestitamo i zahvaljujemo na časnom predstavljanju naše škole i želimo puno uspjeha u budućem školovanju!

29. travnja do

3. svibnja 2024.