PROGRAM- „Vikendom u sportske dvorane“ (5 i 7 razredi dopodne) Šk. godina 2019./2020.
Sati |
Ponedjeljak |
Utorak |
Srijeda |
Četvrtak |
Petak |
Sati |
Subota |
|
|
|
|
|
|
8,30- 9,15 |
Gimnastika (m+ž) (1 - 8 raz.) |
15,00 15,45 |
|
Rolanje (m + ž) (1 raz.) |
Nogomet (m) (1 raz.) |
Rolanje (m + ž) (1 raz.) |
|
9,15- 10,00 |
MSŠ*/Atletika(m+ž) (1 i 2 raz.) |
15,45 16,30 |
|
Rolanje (m + ž) (2 raz.) |
Nogomet (m) (2 raz.) |
Rolanje (m + ž) (2 raz.) |
|
10,00- 10,45 |
MSŠ*/Atletika /Graničar (3 i 4 raz.) |
|
|
|
|
|
|
10,45 11,30 |
Rolanje (m+ž) (1 - 4 raz.) |
18,15 19,00 |
|
|
|
|
Badminton i stolni tenis (2 - 4 raz.) |
11,30 12,15 |
Nogomet (m) (1 i 2 raz.) |
19,00 19,45 |
|
|
|
Košarka (m + ž) (2 - 4 raz.) |
Badminton i stolni tenis (5 - 8 raz.) |
12,15 13,00 |
Nogomet (m) (3 i 4 raz.) |
19,50 20,30 |
Odbojka (m + ž) (8 raz.) |
Odbojka (m + ž) (2 - 4 raz.) |
St. tenis (8 raz.) |
Rukomet (m + ž) (2 - 4 raz.) |
Nogomet (m) (5 - 7 raz.) |
|
|
20,30 21,15 |
Odbojka (m + ž) (8 raz.) |
Odbojka (ž) (5 - 8 raz.) |
|
Košarka (m) (5 - 8 raz.) |
Nogomet (m) (8 raz.) |
|
|
PROGRAM- „Vikendom u sportske dvorane“ (5 i 7 razredi popodne) Šk. godina 2019./2020.
Sati |
Ponedjeljak |
Utorak |
Srijeda |
Četvrtak |
Petak |
Sati |
Subota |
|
|
|
|
|
|
8,30- 9,15 |
Gimnastika (m+ž) (1 - 8 raz.) |
15,00 15,45 |
|
Nogomet (m) (1 raz.) |
Rolanje (m + ž) (1 raz.) |
Nogomet (m) (1 raz.) |
|
9,15- 10,00 |
MSŠ*/Atletika(m+ž) (1 i 2 raz.) |
15,45 16,30 |
|
Nogomet (m) (2 raz.) |
Rolanje (m + ž) (2 raz.) |
Nogomet (m) (2 raz.) |
|
10,00- 10,45 |
MSŠ*/Atletika /Graničar (3 i 4 raz.) |
|
|
|
|
|
|
10,45 11,30 |
Rolanje (m+ž) (1 - 4 raz.) |
18,15 19,00 |
|
|
|
|
Badminton i stolni tenis (2 - 4 raz.) |
11,30 12,15 |
Nogomet (m) (1 i 2 raz.)
|
19,00 19,45 |
|
Košarka (m + ž) (2 - 4 raz.) |
|
|
Badminton i stolni tenis (5 - 8 raz.) |
12,15 13,00 |
Nogomet (m) (3 i 4 raz.) |
19,50 20,30 |
Rukomet (m + ž) (7 raz.) |
Odbojka (m + ž) (2 - 4 raz.) |
St. tenis (8 raz.) |
Rukomet (m + ž) (2 - 4 raz.) |
Nogomet (m) (5 - 7 raz.) |
|
|
20,30 21,15 |
Nogomet (m + ž) (7 raz.) |
Odbojka (ž) (5 - 8 raz.) |
|
Košarka (m) (5 - 8 raz.) |
Nogomet (m) (8 raz.) |
|
|
33. tjedan,
10. do 14. svibnja 2024.
A turnus
4.b, c, e, f ujutro
6. i 8. ujutro
11.30 3.a, 3.e, 4.a, 4.d
1.a, 3.b, c, d popodne
5. i 7. popodne
« Ožujak 2022 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
28 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
I ove godine učenici nižih razreda su sudjelovali u projektnom danu DanBezVeze. Nositelj projekta je učiteljica informatike Ana Rašuo.
Učiteljica koje su sudjelovale: Katerina Lalić, Nikolina Tolj, Nika Maslać, Mateja Lukšić, Ana Rašuo
Bilo nam je jako zabavno, jedva čekamo iduću godinu!
Ovdje pogledajte što smo sve radili: